Innowacyjna telefonia - krótki opis

Telefonia innowacyjna

Nowy wiek, wymaga nowych rozwiązań. Dzięki TELEFONI CYFROWEJ już dziś możesz zmienić stare na nowe. Wykorzystaj już dziś, potencjał drzemiący w nowej stacjonarnej innowacyjnej telefonii. Tańsze rozmowy, doskonała jakość i niespotykane dotąd możliwości zmiany ustawień. Sam zadecyduj jakie oblicze przybierze Twój telefon.
Rozmawiaj dłużej, teraz Ci wolno…
Rozmawiasz często i długo. Masz kogoś za granicą lub w innym mieście. Żaden problem.
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, pozwolimy Ci dzwonić częściej i dłużej po niższych kosztach.

Abonament miesięczny już od 20 zł (w tym pula minut na rozmowy)
Rozmowy w ramach sieci KAJA KOMPUTER za darmo.
Połączenia lokalne i krajowe już od 0,10 zł/min, z sieciami komórkowymi od 0,20 zł/min.
Oprócz tego niesłychanie niskie ceny na połączenia międzynarodowe np.: Australia, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania , Niemcy , Włochy za 0,10 zł/min.

Wygoda w zasięgu ręki.


Oprócz cyfrowych połączeń dajemy Ci szerokie możliwości konfigurowania Twej telefonii. Dzięki nam zyskasz pełną swobodę. Sam zadecydujesz, na jakie numery wolno dzwonić z Twojego telefonu. Utworzysz listę intruzów i zablokujesz im dostęp do siebie. To Ty ustalisz, kto i kiedy może do Ciebie zadzwonić. Zadecydujesz, na jakie numery zostanie przekierowana rozmowa, jeśli znajdujesz się poza domem. Wszelkie zmiany dokonasz paroma kliknięciami myszki, w panelu klienta dostępnym przez stronę internetową. Zmiana ustawień jeszcze nigdy nie była tak prosta.