HIT! Najmniejszy NETTOP na rynku!

Prawdziwy HIT i rewolucja w ofercie komputerów PC ALSEN.

Z prawdziwą dumą prezentujemy najnowszy komputer PC ALSEN NetHome ION230VH. To najnowszy NETTOP, a oferta skierowana jest dla każdego użytkownika; dzięki swojej funkcjonalności nasz najnowszy komputer idealnie nadaje się do pracy w biurze, ale też idealnie komponuje się z domowym sprzętem audio-video.

Czytaj więcej...

Limitowana edycja ALSEN ALIVIO

Komputer PC ALSEN - limitowana edycja

Prezentujemy najnowszy komputer PC ALSEN Alivio 31G-7400H7, rozwiązanie które zadowoli kazdego uzytkownika, zestaw został oparty o platforme Intel'a oraz wyposażony w najnowszy system Microsoft Windows 7 Home Premium. Całość zamknieta jest w limitowanej, unikalnej desktopowej obudowie w kolorze czarnym z motywem kwiatowym. Najnowszy komputer objety jest 3-latnią gwarancją, najwyzszą jakość wykonania oraz zainstalowanych w nim komponentów, potwierdzają m.in normy ISO 9001:2000 i ISO 14001:2005.

Czytaj więcej...

Zaczynasz działalność i potrzebujesz drukarki? Oprogramowanie od OKI dostaniesz gratis

Czytaj więcej...

Domena .pl za darmo i bez zobowiązań - PROMOCJA

W ramach promocji która trwa od dzisiaj do 10 października każdy nasz Klient może całkowicie za darmo stać się właścicielem domeny .pl. 

W ramach promocji oferujemy Uczestnikom bezpłatną rejestrację domen polskich (.pl, .com.pl i inne funkcjonalne, .waw.pl i inne regionalne).
Uczestnik może w ramach promocji zarejestrować do 30 domen polskich za 0 zł, z zastrzeżeniem, iż na jeden kontakt można zarejestrować maksymalnie do dwóch domen.

Sprawdzenie wolnych domen oraz proces rejestracji można wykonać OnLine przez nasz Panel Klienta

Czytaj więcej...

Światłowodem do Twojego mieszkania

Trwa intensywna rozbudowa sieci światłowodowej we Wschowie. 
Aktualnie usługa realizowana przez łącze światłowodowe dostępna jest już w większości bloków mieszkalnych na Osiedlach Jagiellonów i Zwycięstwa. 
W tych lokalizacjach dostępny jest pakiet usług: Internet, cyfrowa telewizja i cyfrowa telefonia.

Informacje o aktualnym zasięgu znajdują się pod adresem: ZASIĘG SIECI 

Ceny i parametry usług natomiast znajdziecie Państwo pod adresem: PAKIETY USŁUG

 

 

Migamy zawodowo

Czytaj więcej...