HIT! Najmniejszy NETTOP na rynku!

Prawdziwy HIT i rewolucja w ofercie komputerów PC ALSEN.

Z prawdziwą dumą prezentujemy najnowszy komputer PC ALSEN NetHome ION230VH. To najnowszy NETTOP, a oferta skierowana jest dla każdego użytkownika; dzięki swojej funkcjonalności nasz najnowszy komputer idealnie nadaje się do pracy w biurze, ale też idealnie komponuje się z domowym sprzętem audio-video.

Nettop Alsen NetHome ION230VH zaprojektowany został z myślą o maksymalnej oszczędności miejsca : ma niewielkie wymiary 172x153x20mm. Jest to energooszczędne rozwiązanie, minimalny pobór mocy i bardzo cicha praca - to tylko niektóre z podstawowych zalet tego komputera.

Jeśli cenisz sobie prawdziwy komfort pracy, dużą oszczędność miejsca i chcesz mieć prawdziwie energooszczedny komputer, własnie znalazłeś idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Dlaczego warto kupić najnowszego NETTOPA Alsen NetHome ION230VH?

1. Najmniejszy nettop na rynku, co pozwala użytkownikowi na optymalne zagospodarowanie swojej przestrzeni.
2. Prawdziwy komfort pracy : ION230VH jest bardzo cichym rozwiązaniem - jedynie słyszalna jest praca dysku twardego.
3. Oszczędność kosztów i przestrzeni.
4. Może być zainstalowany z tyłu monitora (kompatybilny z większością monitorów)
5. Energooszczędny

Alsen NetHome ION230VH wyposażony jest w procesor Intel Atom 230 1.6 GHz , pamięć operacyjną 2GB DDR2 z możliwością rozszerzenia do 4GB!, dysk SATAII o pojemności 160GB, zintegowaną, wydajną kartę graficzną nVidia GeForce 9400 i system operacyjny Windows Vista Home Basic. NETTOP ION230VH jest wyposażony m.in w port video DVI-D, można tutaj zastosować przejściówkę DVI-D na HDMI z zachowaniem pełnej funkcjonalności portu (przekaz audio i video). W zestawie dołaczony jest zewnętrzny zasilacz,  

Komputer jest objety 36-miesięczną gwarancją co również świadczy o jego niezawodności. W zestawie otrzymujesz pakiet opogramowania : program antywirusowy Kaspersky wersja 90 dni, Office 60days Trial i Acrobat Reader PL.