Przedstawiamy iRobota Roomba

Mówi się dużo o technologii ułatwiającej życie, która wkrada się do naszego codziennego życia. Formuła 1 jest modelem, według którego rozwijają się samochody, podczas gdy NASA zapewniła 1650 rozwiązań technologicznych, które zostały wykorzystane w  biznesie. iRobot natomiast jest światowym liderem w robotyce - firma posiada już ponad 20 lat doświadczenia naukowego i rynkowego.
Roomba – robot sprzątający dała początek rewolucji, która wprowadziła praktyczne i fascynujące urządzenia do domów. Technologia, zastosowana w Roombie została zapożyczona z robotów, które stworzone były by pomagać w ratowaniu życia na terenach dotkniętych katastrofami naturalnymi i konfliktami militarnymi. Była udoskonalana przez lata od czasu wprowadzenia na rynek w 2002 r.

Roomba jest całkowicie niezależna, pozwala na zaprogramowanie jej harmonogramu zadań. W zaprogramowanym czasie posprząta wszystkie rodzaje podłóg efektywnie i automatycznie. Teraz nie musisz sobie już tego wyobrażać – możesz to zobaczyć na własne oczy i zastosować w swoim domu. Zapraszamy do naszego sklepu – Autoryzowanego Partnera firmy iRobot.

Zainteresowanym Klientom proponujemy przetestowanie robota w warunkach domowych. 

Poniżej informacje nt aktualnej oferty robotów sprzątających iRobot: