Nowa oferta alternatywnych materiałów eksploatacyjnych

Alternatywne tonery i tusze do drukarek marki TB Print.

Tusze do drukarek.

TB Print oferuje tusze do drukarek atramentowych każdego rodzaju. Posiadamy bogatą gamę produktów oraz zamienników. Wszystkie nasze tusze charakteryzują się wysoką jakością. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Tonery do drukarek.

Tonery TB Print to gwarancja nieprzyzwoicie ostrych wydruków. Posiadamy w swojej ofercie tonery kompatybilne z większością drukarek dostępnych na rynku. Tanie tonery tylko u nas.

Zamienniki do drukarek.

W swojej ofercie posiadamy alternatywne tusze i tonery dla większości drukarek atramentowych i laserowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Gwarancja – Pakiet Bezpieczeństwa – na nasze produkty udzielamy bezterminowej gwarancji.

Produkty TB Print objęte są gwarancją niezawodnej eksploatacji do momentu wyczerpania ładunku barwiącego.

Odpowiedzialność  gwaranta polega na wymianie  wadliwego produktu na wolny od wad. Gwarantujemy naprawę drukarki w przypadku gdy wyłączną przyczyną jej  uszkodzenia  była  wada produktu TB Print.

Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za skutki przestoju  drukarki. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową

Certyfikaty - jakość i wydajność

Jakość produktów TB Print potwierdzają certyfikaty ISO, TUV Reinland Polska  i Politechniki Wrocławskiej.

- Certyfikat dla Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnie z normami ISO 9001:2009 i ISO 14001:2005 (w zakresie konfekcjonowania materiałów eksploatacyjnych do drukarek).

- Certyfikat wydajnościowy przeprowadzoney przez TUV Reinland Polska zgodnie z normami: ISO/IEC 19752:2004 dla tonerów monochromatycznych oraz ISO/IEC 19798:2007 dla tonerów kolorowych.

- Certyfikaty wydajności Politechniki Wrocławskiej:

Certyfikat wydajności kartridży z tonerem TB Print - TH-35AN

Certyfikat wydajności kartridży z tonerem TB Print - TS-1082N

Uruchomiona jest również dla Państwa infolinię konsumencką  pod numerem 801-58-82-82. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 16:30. W razie pytań, prosimy o kontakt.